PRZESTRZEŃ DUCHA oraz parafia pw. św. apostołów Piotra i Pawła w Suwałkach serdecznie zapraszają na spotkanie ewangelizacyjne „Otrzymaliście ducha przybrania za synów” Rz 8, 15.
Wydarzenie odbędzie się 10 października 2020 r. na hali OSiR (ul. Wojska Polskiego 2) w Suwałkach. Jest ono żywym pomnikiem zorganizowanym w hołdzie św. Janowi Pawłowi II z okazji setnej rocznicy urodzin Papieża Polaka.
Pragniemy cały dzień, tj. od g. 9:00 do 21:00 poprzez modlitwę, słuchanie konferencji, śpiew i wzajemne przebywanie uwielbiać Boga Ojca.
Swoją obecnością zaszczyci nas Bp Adrian Galbas SAC, który będzie przewodniczył uroczystej Eucharystii, wygłosi homilię oraz konferencję.
Cieszymy się, że swoimi konferencjami podzielą się również: Izabela Kostro – ewangelizatorka z Białegostoku wraz z Zespołem „Powołani by Wielbić”; Marcin Jakimowicz – ewangelizator i redaktor „Gościa Niedzielnego”; ks. dr hab. Tomasz Szałanda – kapłan archidiecezji warmińskiej, autor książek i publikacji z zakresu teologii; o. Szymon Janowski OFMCap – znany rekolekcjonista posługujący w Warszawie.
Całość wydarzenia swoimi patronatami objęli: Jego Ekscelencja Biskup Ełcki Jerzy Mazur SVD oraz Prezydent Suwałk.
Każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania lub rozmowy duchowej. Na koniec będziemy dziękować za wszystko Bogu w czasie Wieczoru Chwały, który poprowadzi zespół „Powołani by Wielbić”.
Przewidziane są także: drobne upominki, stały poczęstunek z dobrą kawą i herbatą oraz kolacja. Osoby chętne będą mogły zamówić obiad. Zaproszeni Goście przywiozą ze sobą książki, które będzie można nabywać w wyznaczonym miejscu.
Ze względów organizacyjnych koszt spotkania wynosi 40 zł (obiad + 15 zł). Zapisy prowadzone są do 4 października 2020 r. pod numerem telefonu 787 818 713. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Bp Adrian Galbas SAC (ogłoszenie na facebooku)